Evini  mondile, hayatı yenile!

1993 yılından beri mobilya sektöründe üst düzey hizmet veren Mondi, tecrübesiyle sektörde önemli bir yere sahiptir. Son yıllarda istikrarlı olarak her yıl büyüme kaydeden Mondi, oturma gruplarından yemek odalarına, yatak bazadan ev tekstili ürünlerine, yatak odasından bebek odasına ve halıya bir evin tüm mobilya ihtiyaçlarını uluslararası kalite standartlarında üretmektedir. Ürettiği ürünleri 300’ü aşkın satış noktasında tüketicileriyle buluşturan Mondi, en çok tercih edilen ve sevilen mobilya markaları arasında yer almaktadır.

“Evini Mondile, hayatı yenile” sloganıyla yoluna devam eden Mondi,  ev dekorasyonu için kaliteli, trendlere hakim, yenilikçi, şık ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Mondi, yüksek teknoloji ürünü, insan sağlığına dost, fonksiyonel, estetik, zarif ve dekoratif ürünlerle sadece günümüz trendlerine değil geleceğin mobilya modasına da yön vermektedir.

Mutlak müşteri memnuniyetini temel prensiplerinden biri olarak kabul eden Mondi, sürekli kendini yenileyen firma profili, rekabetçi kampanyaları, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyetiyle tüketicilerin gönlünde yer etmiş bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren Mondi’nin başarı grafiği günden güne artmaktadır. Yurt içi pazarda istikrarlı büyüme gerçekleştiren Mondi mobilya, yurtdışı pazarında da varlığını her yıl daha fazla hissettirerek başta ABD, Almanya, İtalya, İngiltere olmak üzere 60’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve yurt dışı pazar payını gün geçtikçe artırmaktadır.

Açılan yeni mağazaları, hizmet kalitesindeki artışı, sürekli yenilenen ürün gamı ve çeşitliliğiyle Mondi, mobilya pazarında yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Mevcut üretim tesislerinde modernizasyon ve makine parkı açısından yenileme, genişletme, yeni model ve ürün çeşitliği için ARGE çalışmalarıyla yenilikçi marka profilini ortaya koymaktadır. Mondi yeni yatırımlarını art arda hayata geçirerek mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mondi Home, belirlemiş olduğu vizyona ulaşmak için ve misyonu doğrultusunda; müşteri beklentilerini karşılayacak üretim yapmayı, tüm çalışanların katılımı ile sürekli gelişme ve iyileştirmelerde bulunmayı, her geçen gün daha hızlı ve esnek olmayı amaçlamaktadır,

Bu amaca ulaşmak için, tedarikçilerimizle beraber çözüm ortağı olmayı, teknolojik ve sektörel gelişmeleri sürekli takip etmeyi ve işletmemize uyarlamayı, tüm çalışanlarımızın kişisel ve teknik gelişimlerini eğitimlerle gerçekleştirmeyi benimsemektedir.

MONDİ MOBİLYA MİSYONU

Yaşam alanlarına değer katan, insan ve çevre dostu ürünlerimizle değişime öncülük eden, sürdürülebilir büyüme ile ülkeye katma değer sağlayan, paydaşlarımıza karşı sorumluklarımızı ön planda tutan, sektöründe önde gelen bir dünya şirketi olmak.

MONDİ MOBİLYA VİZYONU

2023 yılında; yurt içinde sektörün ilk 3 markasından biri olmak, yurt dışında özellikle yakın coğrafyada sektörümüzü başarı ile temsil ederek tercih edilen ilk 5 markadan biri olmak.

MONDİ MOBİLYA DEĞERLERİMİZ

  • İnsana ve Tabiata Saygılı Olmak
  • Ahlaki Değerlere Bağlı Olmak
  • Yenilikçilik ve Sürekli Gelişim
  • Mükemmeliyetçilik
  • Toplam Kaliteden Ödün Vermemek
  • Çalışan Aidiyetini Önemsemek