Kampanya
Fırsat

New Minas Köşe Takımı

Haydi! Şimdi köşenize serilin. Zarif çizgileri evinizi güzelleştirirken, ekstra rahatlık keyfinize keyif katsın. İstediğiniz an yatak haline gelen New Minas, evinizde sevdiklerinize de daha fazla yer açsın. Her yere uyum sağlayan; hem sağ hem sol köşe olarak kullanılan bu köşe takımı keyfinize keyif katsın.
Ürün Özellikleri


 
                     Evinize girer girmez havanız değişecek.Ayrıntılarındaki çiçek dokusu ve renkleriyle sıcak bir samimiyet hissettirecek. Estetik çizgileri görenleri kendine hayran bırakırken, evinize güzellik getirecek.Dilediğinizde rahat bir koltuk, dilediğinizde sıcacık bir yatak olabilen New Minas, rahatlık tutkunlarıyla buluşuyor.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek,halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.
 
 
 
Ürünümüzün köşe ünitelerinde tüketicilerin kolay bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizmasıile yatak fonksiyonu kullanılabilmektedir.
 
Modelimizin, köşe ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmek amacıyla sandık özelliğide ürünün fonksiyonları arasındadır.
 
New Minas köşe takımımız tüketicilerin tercihine ve odaların yerleşim planına göre sağ ve sol köşe olarak farklı şekillerde kullanılabilmektedi


  Ürün Ölçüleri


 • Köşe
  Genişlik (X) : 254.00cm
  Yükseklik (Z) : 86.00cm
  Derinlik (Y) : 73.00cm
  Genişlik 2 : 320,00 cm
  Derinlik : 73,00 cm
  Yükseklik : 86,00
 • Köşe Yatak
  Genişlik (X) : 130.00cm
  Yükseklik (Z) : 0.00cm
  Derinlik (Y) : 111.00cm
  Genişlik 2 : 192,00 cm
  Derinlik : 111,00 cm
 • Berjer
  Genişlik (X) : 77.50cm
  Yükseklik (Z) : 86.00cm
  Derinlik (Y) : 93.00cm

  Fiyat Listesi New Minas Köşe Takımı


yükleniyor...


Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://www.mondi.com.tr/oturma-gruplari/kose-takimlari/new-minas-kose-takimi
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: